Moje przygody z książkami
Saturday January 19th 2019

Na ścianę i biurko

kalendarz 2018

Nadejście nowego roku to czas zaopatrywania się w kalendarze. Dostępne są w różnorodnych typach, formach, rozmiarach i kształtach. Wystarczy wejść do dowolnej księgarni, również tych on-line, aby przebierać w ofertach.

Trzy miesiące w jednym

Kalendarze z księgarni online można dopasować do swoich wymagań i potrzeb. Popularne są szczególnie kalendarze ścienne, a wśród nich kalendarz trójdzielny. Jest to przejrzysty graficznie terminarz, który jednocześnie wskazuje trzy, następujące po sobie miesiące roku. Kalendarz trójdzielny jest zaopatrzony w ozdobną część nagłówkową, posiada także specjalne przesuwane okienko dla zaznaczania aktualnej daty.

Jak książka

Osoby lubiące pisemnie planować różne przedsięwzięcia czy zapisywać ważne wydarzenia mogą sięgnąć po stylowe kalendarze książkowe. Są one dostępne w różnych układach, np. jako kalendarze dzienne, w którym cała strona przeznaczona jest na notatki lub tygodniowym, z dobrze widocznym planem na cały tydzień, ale z mniejszą ilością miejsca przeznaczonego na zapiski wykonywane w poszczególne dni. Kalendarze książkowe dostępne są w rozmaitych formatach. Dzięki estetycznym oprawom mogą stanowić elegancki oraz funkcjonalny dodatek na biurko.

Related Tags:

More from category

Gdzie kupować niedrogie książki?
Gdzie kupować niedrogie książki?

Wielbiciele książek dzielą się na takich którzy chętnie korzystają z biblioteki i po przeczytaniu oddają [Read More]

Książki uczelniane z każdej dziedziny
Książki uczelniane z każdej dziedziny

Zdobywanie wykształcenia jest kluczem do uzyskania godnego życia, zwłaszcza gdy mowa o XXI wieku. Warto więc [Read More]

Książki ze szlaczkami dla dwulatka
Książki ze szlaczkami dla dwulatka

Dwulatek to już osóbka, która całkiem sporo rozumie i powoli zaczyna uczyć się czynności samoobsługowych. Coraz [Read More]

Książkowe święta Bożego Narodzenia
Książkowe święta Bożego Narodzenia

Książki do jeden z najrzadziej kupowanych w Polsce prezentów świątecznych. Zarówno kryminały, jak i pozycje [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives