Moje przygody z książkami
Saturday January 19th 2019

Książkowe święta Bożego Narodzenia

prezenty Boże Narodzenie

Książki do jeden z najrzadziej kupowanych w Polsce prezentów świątecznych. Zarówno kryminały, jak i pozycje obyczajowe nie są wśród Polaków zbyt popularnym podarkiem. Zazwyczaj w okresie świątecznym decydują się oni na zakup kiczowatych i zbierających kurz bibelotów, czy kolejnego w tym roku żelu pod prysznic w zestawie z dezodorantem.

Kulturalny książkowy maniak wie jednak, że nic nie ucieszy tak jak nowa książka ulubionego autora, czy gadżet bezpośrednio związany z czytelniczym światem. W przypadku dzieci sprawa jest ułatwiona, popularność danej serii książkowej daje księgarni możliwość wyprodukowania związanych z nią produktów np. z zakresu papiernictwa.

Sprawa ma się zgoła inaczej w przypadku dorosłych. Pomimo dużego „boom” na daną pozycję, wydawca zazwyczaj nie decyduje się na powiązane z nim produkty.

Bez względu na trendy panujące w księgarskim świecie, zawsze dobrym pomysłem są zakładki do książek. Nietuzinkowe podejście do ich produkcji sprawia, że część z nich określić można jako małe dzieła sztuki. Zakup zakładek do książki ręcznie malowanych wspiera nie tylko ochronę pozycji przed zniszczeniem, ale również młodych i zdolnych artystów (większość z nich to zagorzali fani literatury). Do książki zakładki to więc idealny pomysł na prezent zarówno na urodziny, jak i nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Related Tags:

More from category

Na ścianę i biurko
Na ścianę i biurko

Nadejście nowego roku to czas zaopatrywania się w kalendarze. Dostępne są w różnorodnych typach, formach, [Read More]

Gdzie kupować niedrogie książki?
Gdzie kupować niedrogie książki?

Wielbiciele książek dzielą się na takich którzy chętnie korzystają z biblioteki i po przeczytaniu oddają [Read More]

Książki uczelniane z każdej dziedziny
Książki uczelniane z każdej dziedziny

Zdobywanie wykształcenia jest kluczem do uzyskania godnego życia, zwłaszcza gdy mowa o XXI wieku. Warto więc [Read More]

Książki ze szlaczkami dla dwulatka
Książki ze szlaczkami dla dwulatka

Dwulatek to już osóbka, która całkiem sporo rozumie i powoli zaczyna uczyć się czynności samoobsługowych. Coraz [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives